این روزها

این روزها مسوولان با سواد و خوشگل ما با نمایندگان رئیس جمهور مودب و با سواد آمریکا مذاکره دو طرفه ، سه طرفه یا کمتر و بیشتر می کنند. کم نبوده در یک سال گذشته لبخند و خود کمتر بینی در مقابل جناب کدخدا و دار و دسته قداره بندِ اتو کشیده اش (البته قداره بند از نظر ما نه آقایان).

اما این روزها دلمان اخم می خواهد (نه دیگر در مقابل دوستان هم چون قبل!، که عادت- مان شده بود رحماءُ علی کفار و اشداءُ بینهم) و یا روز به روز برچسب جدید به هموطنان منتقد، بلکه در مقابل همان مودب باهوشی که کشتن کودکان مظلوم غزه را حق قانونی اسرائیل می داند. دلمان می خواهد بر سرشان فریاد بکشید که ای جماعت "کالانعام بل هم اضل" این نامردی نیست که شما چشم بر این همه جنایت بستید؛ همین شماها که برای مجازات فتنه گران و اراذل و اوباش ما مجلس ختم می گیرید و روزی صدهزار بار گزارش نقض حقوق بشر از ایران از خود در می کنید؟راستی الان پس حقوق بشر چه می شود. 

امروز یقیناً طرف مقابل نیاز به شفاف سازی و راستی آزمایی ما ندارد که ما همه دار و ندارمان را در اختیار دشمن درجه یکمان گذاشته، نتانیاهو از نمایندگان مجلس برایمان محرم تر شود؛ چرا که سالها قبل سازمان جاسوسیش خبر از عدم حرکت ایران به سمت سلاح هسته ای داده بود. هر چند که خود بهتر می داند جمهوری اسلامی اساسا و مبناءً نه می رود و نه می تواند به سمت تولید و استفاده از سلاح کشتار جمعی برود. دشمن خود بهتر می شناسد جبهه حق را چه آنجا که معاویه را گفتند که تو آب را ببندی بر علی چون بگیرد جبران کند که جواب داد روش و منش او این چنین نیست. و علی مردتر از این حرف هاست!

حال، حتی اگر از اینها هم بگذریم هر آدم عاقلی می داند که بر فرض روزگار ما یک بمب هسته ای تولید کردیم، طرف مقابل که به ازای این یکی هزاران دارد و بل صدها هزار .... پس شاید اگر کمی (مثل ما) بی سواد باشی! بفهمید که اینها همه بازیست تا با امر و نهی استقلال سیاسی تو را زیر سؤال ببرند. و بگویند دیدید بالاخره بزرگ شما که ایران بود و مبنایی شیعی-ایرانی با آن پشتوانه تاریخی فرهنگی داشت بالاخره با ما ساخت، شما که جای خود دارید. کم خنده دار نیست ادعای مقابله با مستکبرین را داشته باشی و برای انرژی و فناوری و ابزار مورد نیازت، دست به دامن دشمنت باشی؟! (البته جدیداً راه حل زیبایی ارائه شده و آن این که اصلا مستکبر و استکبار یعنی چه، آقا اینان ابرقدرتند!)

امروزها دلمان تنگ است تا کسی با صدای بلند فریاد بزند اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود. دلمان تنگ اوست که آمریکا را ام المفاسد می نامید نه ابر قدرت و کدخدا و صحبت از زیر پا گذاشتنش را داشت!

امروزها دلمان خون است که چرا عزیزان ما با قاتلان کودکان غزه، نه اصلا قاتلان پدرانمان در هویزه و شلمچه و فکه و ... سر یک میز می نشینند و گوشزد کردن جنایات امروز غزه به کنار، حتی دزدی و غارتگری طرف مقابل در اموال کشورمان و 60 سال جنایش در مقابل ملت ایران را هم به رخ دشمن(ببخشید طرف مذاکره) نمی کشد.

راستی اگر تمام 130 میلیارد دلار نفت بلوکه شده و حتی اموال غارت شده شاه و دار و دسته اش را هم آمریکا پس بدهد ارزشش را دارد که ما با قاتلان پدارانمان و دشمنان خداوند متعال خوش و بش کنیم؟

این روزها دلمان تنگ شده است، تنگ برای آنان که خداوند در وصفشان فرموده:

"یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا مَنْ یَرْتَدَّ مِنْکُمْ عَن دِینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللّهُ بِقَوْمٍ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْکَافِرینَ یُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَلاَ یَخَافُونَ لَوْمَةَ لاَئِمٍ ذلِکَ فَضْلُ اللّهِ یُؤْتِیهِ مَن یَشَاءُ وَاللّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ" سوره مبارکه مائده آیه 54

---------------------------------------------------------------------------

تتمه:

مواضع درست رئیس محترم جمهور و بقیه مسئولان در دفاع از غزه جای تقدیر دارد اما به نظر بعضی(که بی سواد خوانده می شوند) اگر آمریکا پشت این ها نبود کسی به خودش جرأت این جنایت ها را می داد؟ آیا صحنه گردان اصلی آمریکا نیست؟ و نباید در مقابل او (چون امام خمینی) ایستاد؟

/ 0 نظر / 31 بازدید