جامعه جهانی

تو هشت سال دولت احمدی نژاد یه عده همش غر می زدند که آخه دولت احمدی نژاد با چه آدم مهمی دیدار داشته و همش هم افتخارشون دیدار با امثال شیراک و ... بود. افتخار می کردند و می کنند که در زمان ما با کشورهای جامعه جهانی ارتباط برقرار بود. منظورشون هم همین پنج،شش تا کشور 1+5 است. مثل آلمان، فرانسه، انگلیس و ... .

از نظر اینها 120 کشور غیرمتعهد جامعه جهانی نیستند.

بگذریم. این روزها رفتار همین جامعه جهانی این طیف به خوبی نشون میده که چقدر ارزش داشته ارتباط با این جانی ها! دولت هایی مثل دولت آمریکا، انگلیس و فرانسه که امروز پشت سر اسرائیل هستند و از کشتار مردم بی دفاع غزه دفاع می کنند.

در این یک سال بعد از دولت احمدی نژاد دائم حرف از ارتباط با آمریکا(خصوصاً) و بقیه این کشورهای ظالم بوده. همین هایی که تا تونستند و بتونند به دنبال ضربه به ایران بوده و هستند. عزیزان عقلا هنوز نیومده جشنواره افق نو رو تعطیل کردن و کار تا جایی پیشرفت که کم کم دیگه هیچ کس حق نداشته باشه حتی از آمریکا انتقاد کنه. یاد تون نرفته که بعضی از عقلای جبهه به اصطلاح اصلاح طلب حتی می گفت گفتن مرگ بر آمریکا باید ممنوع بشه! چون به مذاکرات تنش زایی ما ضربه می زنه!

واقعاً اینهایی که حرف از ارتباط آزاد با این کشورها دارند به دنبال پیشرفت و اعتلای ایران هستند یا نابودی آن؟ کشورهایی که هر جا از دستشون بر اومده در حق کشور ما و مظلومان عالم خیانت کرده اند. واقعاً وقتش نرسیده بعضای از ماها از خواب بیدار بشیم؟!

در این جا بد نیست کمی از اقدامات جناب رئیس جمهور مؤدب و باهوش آمریکا و سگ هارش رو ببینید. قبلاً از گذاشتن این عکس ها عذرخواهی می کنم.

/ 2 نظر / 36 بازدید
مشق اشک

وبلاگ خوب و پر محتوایی دارید با افتخار در مشق اشک لینک شدید

مشق اشک

وبلاگ خوب و پر محتوایی دارید با افتخار در مشق اشک لینک شدید