عیاشی دیپلمات به هزینه ملت ایران

 آقای آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:دعواهای سیاسی و حزبی و باندی خود  را کنار گذاشته و به فکر مردم شریف ایران باشید.

راستش من میخواستم در رابطه با مطلب دیگری صحبت کنم اما این سخن آیت الله صافی در خبرگزاری ها چشم من رو به خودش جلب کرد و تصمیم گرفتم اول سخن آیت الله صافی و سپس مطلب اصلی را بنگارم مقایسه این دو مطلب به عهده خود شما خواهد بود.

منکر این شدن که دیپلمات ایرانی در برزیل وارد استخر مختلط شده واقعا غیر ممکن است چون هم رسانه های داخلی و هم رسانه های خارجی بر این موضوع اتفاق نظر دارند.

حالا از این که رسانه هایی ادعای چشم هیزی و دست کشیدن به بدن دختران نوجوان وکودکان و فراهم آوردن اثباب ناراحتی خانواده این کودکان از سوی دیپلمات ایرانی و دستگیری این دیپلمات ایرانی و آزادیش به خاطر مصونیت دیپلماتی میگذریم.

اما چرا باید افرادی برای امر دیپلماسی انتخاب شوند که گناهشان به پای ملتی مذهبی و شیعی نوشته شود؟چرا باید بی کفایتی یک انسان نادان به پای ملت دانشمندپرور نوشته شود؟ چرا باید هزینه عیاشی یک نفر را ملت ایران بدهند؟ در کاهش قدرت خرید مردم در کاهش ارزش پول ایران در گران شدن قیمت اجناس شکی هست؟ در حالی که تک تک مردم طبقه متوسط و فقیر جامعه با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنند ، این که آن سوی مرزها فردی با هزینه این مردم به نوامیس تعرض کند و با آبرو و اقتدار و نام ایران و ایرانی و ملت مسلمان و شیعه ایران بازی کند واقعا جای تاسف و تامل دارد.

لاذم به ذکر است این دیپلمات به ایران فراخوانی شده است.

/ 0 نظر / 31 بازدید