انتقاد از رهبری

شاید شما هم زیاد شنیده باشید که که عده ای به خصوص زمانی که در قدرت نیستند، دائم ورد زبانشان این است که "مگر رهبری معصوم است؟" یا "چرا نمی گذارید از رهبری انتقاد کنیم او که معصوم نیست!" و از این جور حرف ها. 

یکی از مواقعی که این صحبت ها و مواضع بیشتر بر سر زبان این دسته افتاد انتخابات سال 88 بود. یعنی زمانی که کاندیدای مورد نظر اصلاح طلبان رأی نیاورد و شکست خورد.  این گروه بدون هیچ سند و مدرکی رهبر انقلاب را تحت فشار گذاشته بود که باید انتخابات ابطال شود. در طول هشت ماه فتنه دائم صحبت شان این بود که آیا رهبر معصوم است؟ چرا نمی گذارید انتقاد کنیم و ... . این که رهبری معصوم است یا نه پاسخش روشن است اما سوال این جاست که اگر در موضوعی با بزرگ خانواده هم نظر نبودیم یا اصلا بزرگ خانواده در موضوعی اشتباه کرد یا ما فکر می کنیم اشتباه کرده است آیا به خود اجازه می دهیم در مقابل هر کس و ناکسی دست به انتقاد و  ارشاد بزنیم. کاری که این عده هیچ ابایی از انجامش ندارند! تنها دستانشان خالیست، و از رهبری نقطه ضعفی ندارند.

صحبت این جاست،کسانی دائم این سؤال را مطرح می کنند که خودشان پر از اشتباهند! اشتباهاتی که هریک کافی بود تا ایران و ایرانی را از هستی ساقط کند! هیچ جواب نمی دهند چه کسی رهبری را تحت فشار قرار داده بود که باید با طالبان همکاری کنیم یا چه کسی از رهبری خواست مقاومت را خلع صلاح کنیم! یا این که چه کسی بود که می گفت باید با صدام هم پیمان شویم! یا جماعتی که حرف از دیکتاتوری می زنند نمی گویند این که باید ریاست جمهوری هاشمی مادام العمر باشد یعنی چه! اصلا حرف از فریبی که از غربی ها خوردند و اعتماد نابه جایی که رهبری قبلاً به ایشان  گوشزد کرده نیست تنها این که رهبری که معصوم نیست! و باید از رهبری انتقاد کرد!

بحث از این می کنند که رهبری را قداست الکی ندهید اما خودشان بعضی را آنقدر بالا می برند که می گویند: "هماگونه که شریعتی گفت فاطمه، فاطمه است من هم می گویم هاشمی، هاشمی است"!

یا این که خودشان درخواست اختیاراتی می کنند که حتی برای جایگاه ولی فقیه حاضر نیستند قائل شوند. نمونه اش درخواست حق انحلال مجلس برای رئیس جمهور که تئورسین شان مطرح کرد. حالا اگر یک بنده خدایی این حق را برای رهبری خواسته بود تا 60 ماه دیگر تحلیل می زدند و نظر که فلانست و بهمان. راهپیمایی و ... که جای خود. از آنطرف هم رفقای خارج نشین شان که بیکار این کارها!

ای کاش لطفی می کردند و قبل از اظهار نظر سابقه خود را هم می دیدند!!!

 

/ 3 نظر / 36 بازدید
تکانه

برای آگاهی از آخرین اخبار فناوری اطلاعات به سایت تکانه مراجعه کنید takane.ir

دریا دل

سلام عزیزه دلم من دریا دل هستم وب خوبی داری خوشحال میشم به سایتم سربزنی عضو شی منتظر حضور گرمت هستم فیسبوک آزاد شبکه اجتماعی فیس کمپ منتظرت هستم http://facecamp.ir لطفا فیس کمپ لینک کن اینم لینک دعوت نامه شخصی عضویت سریع http://facecamp.ir/signup/invited:b8d64df13d04b45a616a161e2dd69359 لطفا از کمپ چت هم دیدن فرمایید www.campchat.ir ثبت در وزارت ارشاد