بورسیه! و ما ادراک ما البورسیه!

آقا این قضیه «بورسیه! و ما ادراک ما البورسیه!» چیه؟ میشه توضیح بدید لطفاً؟

بله: «بورسیه! و ما ادراک ما البورسیه!»

ممنون از توضیحاتتون اما یه کم بیشتر توضیح میدید لطفا خواهش میکنم قربان؟

بله: گفتم که «بورسیه! و ما ادراک ما البورسیه!». همونطور که مستحضرید مردم از بین کاندیداهای مختلفی چون تندروی، بی اخلاقی، بی عقلی و بی قانونی و... -البته یادم رفت بی سوادی هم بود- به اخلاق و تدبیر و عقل و سواد رأی دادند و به همین خاطر ما از همون روز اول دست به اخلاق نمایی در همه محیط ها به خصوص علمی زدیم. اینم شاهدش دست بنده رو ببینید! البته شما می بینید که فسادهای دولت قبل مثل کرسنت و قضیه مک فارلین و اینها رو هم، خود ما فاش کردیم!

به نظرم این چیزهایی که گفتید زمانش یه مقدار به دولت قبلی نخوره ها!

مهم نیست!مهم نیست! مهم اینه که مردم به تدبیر و اخلاق رأی دادند و قبلی ها رفتند! الان شما اصلا نگاه کن به اخلاق در جامعه، اخلاق داره موج مکزیکی میره!

بله تشکر از این همه محبت. داشتید دست به افشاگر می زدید میشه جدیدترین مورد را بفرمایید.

البته فشار کاسبان تحریم و تحریم کاسبان هم به ما اجازه نمیده. اما جدیداً اخبار موثق، البته خیلی خیلی موثق داریم که از 3600 نفر بورسیه زمان دولت قبل چیزی حدود 8500 نفرشون غیر قانونی بوده! شما یه نگاه به این لیست بنداز. همشون از طایفه پدری رئیس دولت قبله!

 خیلی ممنون فقط برای این قضیه مدرکی هم دارید؟

هی! دست رو دلم نذار! «بورسیه! و ما ادراک ما البورسیه!»

/ 1 نظر / 43 بازدید
خط اول

با سلام مطلب"بورسیه! و ما ادراک ما البورسیه!" در سایت خط اول(سایتی برای دانش آموزان و فرهنگیان سیستان و بلوچستان) منتشر شد. لینک مطلب:http://khateaval.ir/?p=99182 یاعلی